Date | R | Gazde v Oaspeti | - |
03/19 16:40 |
23 |
[50] Caroline Dolehide v Clara Tauson
[91] |
3-6,6-3,2-6
|
03/19 15:00 |
23 |
[43] Xinyu Wang v Hailey Baptiste
[96] |
7-6,6-3
|
03/19 15:00 |
23 |
Xiyu Wang v Emma Raducanu
|
Cancelled
|
03/19 15:00 |
23 |
[115] Daria Saville v Shuai Zhang
[67] |
6-4,2-6,6-4
|
03/19 15:00 |
23 |
[44] Anna Blinkova v Yue Yuan
[37] |
4-6,2-6
|
03/19 15:00 |
23 |
[67] Peyton Stearns v Yafan Wang
[64] |
6-2,6-3
|
03/18 19:15 |
15 |
[92] Harriet Dart v Maria Lourdes Carle
[100] |
6-1,6-7,3-6
|
03/18 19:05 |
15 |
[112] Jule Niemeier v Storm Hunter
[122] |
4-6,5-7
|
03/18 18:55 |
15 |
[88] Yanina Wickmayer v Katie Volynets
[121] |
6-3,3-6,3-6
|
03/18 18:10 |
15 |
[79] Greet Minnen v Claire Liu
[114] |
3-6,2-6
|
03/18 16:40 |
15 |
[69] Anna Karolina Schmiedlova v Rebecca Sramkova
[127] |
6-3,3-6,6-3
|
03/18 16:40 |
15 |
[77] Taylor Townsend v Emina Bektas
[92] |
6-2,5-7,6-3
|
03/18 16:35 |
15 |
[121] Emiliana Arango v Alexandra Eala
[176] |
2-6,7-5,6-1
|
03/18 16:30 |
15 |
[87] Laura Siegemund v Darja Semenistaja
[110] |
6-0,6-2
|
03/18 15:00 |
15 |
[84] Oceane Dodin v Clara Tauson
[91] |
4-6,6-7
|
03/18 15:00 |
15 |
[78] Nadia Podoroska v Camila Osorio
[89] |
6-2,6-2
|
03/18 15:00 |
15 |
[77] Tamara Korpatsch v Maria Timofeeva
[99] |
2-6,1-6
|
03/18 15:00 |
15 |
[81] Bernarda Pera v Aleksandra Krunic
[128] |
4-6,3-6
|
03/17 21:55 |
14 |
[124] Storm Hunter v Alize Cornet
[103] |
7-6,2-6,6-4
|
03/17 21:35 |
14 |
[81] Greet Minnen v Su-Wei Hsieh
[2] |
6-1,6-4
|
03/17 20:45 |
14 |
[131] Katie Volynets v Renata Zarazua
[101] |
7-5,4-6,6-1
|
03/17 20:05 |
14 |
[89] Yanina Wickmayer v Alycia Parks
[119] |
6-4,6-4
|
03/17 19:45 |
14 |
[80] Nao Hibino v Jule Niemeier
[113] |
6-7,6-2,4-6
|
03/17 19:00 |
14 |
[176] Alexandra Eala v Sara Errani
[100] |
6-3,6-1
|
03/17 18:40 |
14 |
[111] Claire Liu v Kamilla Rakhimova
[95] |
4-6,6-3,7-6
|
03/17 18:30 |
14 |
[319] Victoria Jimenez Kasintseva v Maria Lourdes Carle
[99] |
6-2,4-6,4-6
|
03/17 18:30 |
14 |
Harriet Dart v Ena Koike
|
6-2,6-3
|
03/17 18:30 |
14 |
[87] Laura Siegemund v Robin Montgomery
[199] |
6-0,6-0
|
03/17 18:05 |
14 |
[117] Tamara Zidansek v Clara Tauson
[93] |
4-6,3-6
|
03/17 17:20 |
14 |
[88] Kayla Day v Emiliana Arango
[121] |
5-7,7-5,4-6
|
Турнирът по тенис за жени WTA - Маями е част от веригата на WTA 1000. Провежда се ежегодно в Маями, Флорида, САЩ. Турнирът се играе на открито на твърда настилка и включва както сингъл, така и двойки за жени.
WTA - Маями е един от най-престижните турнири в женския тенис и привлича най-добрите тенисистки в света. Турнирът е известен със своята силна конкуренция и драматични мачове.
Шампионите в сингъл на WTA - Маями са печелили някои от най-големите имена в тениса, включително Серена Уилямс, Винус Уилямс, Мария Шарапова и Симона Халеп.
WTA - Маями е важен турнир в календара на женския тенис и предлага на феновете възможност да видят някои от най-добрите тенисистки в света в действие.