Tenis ITF - M15 Cancun - Dublu Masculin 02/19 17:39 Ribeiro/Yamacita v Steiner/Van Meter 0-0
Tenis de Masa Moscova - Liga Pro 02/19 17:30 Pavel Tarutin v Sergei Medvedev 4-11
Badminton Austrian Open - Dublu Masculin - Calificari 02/19 17:10 Baroni/Toti v Boichinov/Vlaar 21-22
Badminton Austrian Open - Dublu Masculin - Calificari 02/19 17:10 Gerberich/Meusburger v Maczejka/Ofner 20-14
Tenis ITF - M25 Punta del Este 02/19 17:00 Franco Emanuel Egea v Tomas Martin Etcheverry 4-6,3-6
Tenis de Masa Liga Pro FNTR Moscow Open 02/19 17:00 Evgeny Grishaev v Igor Poletaev 8-5
Tenis de Masa Moscova - Liga Pro 02/19 17:00 Alexander Voronov v Ruslan Alchimbaev 9-7
Tenis de Masa Liga Pro FNTR Moscow Open 02/19 17:00 Alexey Agapov v Igor Abelmasov 4-8
Sporturi electronice LOL - LVP Superliga 02/19 17:00 S2V Esports S2V Esports v MAD Lions MAD Lions 0-0
Tenis de Masa Ungaria - Open 02/19 16:40 Siu Hang Lam Siu Hang Lam v Stefan Fegerl Stefan Fegerl 11-1
Tenis de Masa Ungaria - Open 02/19 16:40 Paul Drinkhall Paul Drinkhall v Yukiya Uda Yukiya Uda 2-4
Tenis de Masa Ungaria - Open 02/19 16:40 Adam Szudi Adam Szudi v Darko Jorgic Darko Jorgic 2-4
Tenis de Masa Ungaria - Open 02/19 16:40 Stephane Ouaiche Stephane Ouaiche v Panagiotis Gionis Panagiotis Gionis 1-4
Tenis ITF - M15 Sharm El Sheikh 02/19 16:35 Vitaliy Sachko v Seita Watanabe 6-3,6-1
Badminton Austrian Open - Dublu Masculin - Calificari 02/19 16:35 Andree/Rudolf v Espersen/Hybel 0-2
Badminton Austrian Open - Dublu Masculin - Calificari 02/19 16:35 Bailetti/Salutt v Lonzaric/Klancar 13-11
Tenis de Masa Liga Pro FNTR Moscow Open 02/19 16:30 Maxim Perunov v Andrei Ovchinnikov 7-4
Tenis de Masa Moscova - Liga Pro 02/19 16:30 Alexander Olonov v Sergei Medvedev 4-8
Tenis ITF - M15 Oberhaching - Dublu Masculin 02/19 16:30 Rehberg/Schifris v Boehler/Stodder 6-2,6-4
Tenis de Masa Liga Pro FNTR Moscow Open 02/19 16:30 Igor Abelmasov v Dmitry Osadchiy 8-9
Volei Turkey 2nd League Women 02/19 16:30 Karayollari 2 Women Karayollari 2 Women v Sultan Spor Women Sultan Spor Women 25-13
Badminton Austrian Open - Calificari 02/19 16:19 Ondrej Kral v Rahul Yadav Chittaboina 15-18
Tenis WTA - Dubai - Dublu Feminin 02/19 16:10 Krejcikova/Zheng v Garcia/Mirza 6-4,6-2
Tenis ITF M25 Glasgow 02/19 16:10 Kristjan Tamm v Evan Hoyt 3-6,1-6
Tenis Challenger Drummondville 02/19 16:10 Ryan Peniston v Max Purcell 2-6,4-6
Fotbal Mali - Cupa 02/19 16:04 AS Korofina v Club Olympique de Bamako Club Olympique de Bamako 1-0
Fotbal Liberia - First Division 02/19 16:02 MC Breweries MC Breweries v BEA Mountain FC 0-1
Tenis de Masa Liga Pro FNTR Moscow Open 02/19 16:00 Oleg Nikiforov v Dmitriy Rutko 8-10
Baschet Rusia - Liga Studentilor ASB - Feminin 02/19 16:00 SPBPU-f St. Petersburg Women v SZIU RANHIGS St Petersburg 91-74
Baschet Rusia - Liga Studentilor ASB - Feminin 02/19 16:00 MGAFK Malakhovka - Feminin v RUDN Moscow Women 74-67
Baschet Amicale intre cluburi 02/19 16:00 Chernomorets Burgas Chernomorets Burgas v Yambol Yambol 61-83
Baschet Egipt - Liga 02/19 16:00 El Ittihad Elsakandary El Ittihad Elsakandary v Al Geish Army Al Geish Army 80-47
Handbal Polonia - Cupa 02/19 16:00 KS Azoty Pulawy KS Azoty Pulawy v MKS Kalisz MKS Kalisz 31-23
Tenis de Masa Moscova - Liga Pro 02/19 16:00 Pavel Tarutin v Alexander Voronov 1-6
Tenis Challenger - Morelos 02/19 16:00 Alexander Sarkissian v Gian Marco Moroni 6-3,6-3
Tenis Challenger - Morelos 02/19 16:00 Evan King v Christopher Eubanks 0-6,4-6
Fotbal Europa - Amicale 02/19 16:00 Ruch Radzionkow Ruch Radzionkow v Ruch Chorzow Ruch Chorzow 0-6
Tenis ITF M25 Glasgow - Dublu Masculin 02/19 16:00 Walkow/Zielinski v Duncan/Mcintosh 2-6,6-4,0-0
Tenis de Masa Liga Pro FNTR Moscow Open 02/19 16:00 Denis Molodtsov v Alexey Agapov 10-9
Badminton Austrian Open - Dublu Masculin - Calificari 02/19 16:00 Kulisek/Hubacek v Hung/Lu 8-20
Baschet Rusia - Superliga 02/19 16:00 Runa Basket v Ufimec Ufa Ufimec Ufa 96-79
Tenis ATP - Delray Beach - Dublu Masculin 02/19 16:00 Inglot/Lindstedt v Harrison/Novikov 4-6,4-6
Tenis ATP - Delray Beach - Dublu Masculin 02/19 16:00 Daniell/Oswald v Arevalo/O'Mara 4-6,2-5
Volei Bulgaria - Superliga 02/19 16:00 Levski Volley Levski Volley v Montana Montana 22-23
Volei Bulgaria - Superliga 02/19 16:00 Arda Arda v Marek Union Ivkoni Marek Union Ivkoni 22-16
Handbal Rusia - Superliga 02/19 16:00 Dynamo VS Dynamo VS v Spartak Moscow Spartak Moscow 30-25
Fotbal Arabia Saudita - Divizia 1 02/19 15:59 Al Ansar Al Ansar v Najran SC Najran SC 0-2
Tenis ATP - Marseille - Dublu Masculin 02/19 15:55 Melzer/Roger-Vasselin v Hurkacz/Simon 7-6,6-4
Tenis de Masa Hungarian Open - Feminin 02/19 15:54 Hsien Tzu Cheng Hsien Tzu Cheng v Xin Liu Xin Liu 8-10
Baschet Italia - Regional U20 02/19 15:50 Happycasa Brindisi U20 Happycasa Brindisi U20 v New Virtus Mesagne U20 129-57
Badminton Austrian Open - Calificari 02/19 15:50 Julien Carraggi v Rasmus Messerschmidt 12-16
Baschet Rusia - Liga Studentilor ASB 02/19 15:50 Gorniy Universitet-f Saint-Petersburg v ITMO St Petersburg 52-61
Tenis ITF - M15 Sharm El Sheikh 02/19 15:50 Oleksandr Ovcharenko v Moritz Trocker 6-1,7-5
Tenis de Masa Hungarian Open - Feminin 02/19 15:45 Hsien-Tzu Cheng Hsien-Tzu Cheng v Xin Liu Xin Liu 1-4
Volei Turkey Youth League 02/19 15:45 Tfl Altekma B - Tineret Tfl Altekma B - Tineret v Arkas Spor - Tineret 21-24
Tenis WTA - Dubai - Dublu Feminin 02/19 15:45 Kichenok/Kichenok v Duan/Kudermetova 6-7,7-5,10-7
Tenis de Masa Hungarian Open - Feminin 02/19 15:40 Jia Liu Jia Liu v Xia Lian Ni Xia Lian Ni 1-4
Tenis de Masa Hungarian Open - Feminin 02/19 15:40 Maki Shiomi Maki Shiomi v Xin Liu Xin Liu 0-0
Tenis de Masa Hungarian Open - Feminin 02/19 15:40 Chantal Mantz Chantal Mantz v Polina Mikhailova Polina Mikhailova 1-4
Tenis de Masa Hungarian Open - Feminin 02/19 15:40 Aikaterini Toliou Aikaterini Toliou v Manika Batra Manika Batra 0-4
Tenis ITF - M15 Sharm El Sheikh 02/19 15:40 Issei Okamura v Piotr Grynkowski 6-3,7-5
Badminton Spain Masters 02/19 15:40 Jan O Jorgensen v Ching-Sheng Chang 18-9
Badminton Spain Masters 02/19 15:40 Sameer Verma v Lucas Claerbout 19-9
Badminton Spain Masters - Feminin 02/19 15:40 Carolina Marin v Natalia Perminova 2-0
Tenis Challenger - Bergamo - Dublu Masculin 02/19 15:35 Raja/Shamasdin v Serdarusic/Tseng 6-4,3-6,10-3
Tenis Challenger - Koblenz 02/19 15:35 Maxime Janvier v Dimitar Kuzmanov 4-6,5-7
Tenis ITF - M15 Heraklion 02/19 15:35 Alexandros Skorilas v Kyrian Jacquet 4-6,3-6
Tenis ITF - M25 Punta del Este 02/19 15:30 Camilo Ugo Carabelli v Juan Manuel Cerundolo 6-4,6-6
Baschet Amicale intre cluburi 02/19 15:30 AEK Larnaca AEK Larnaca v Omonia Nicosia 72-87
Tenis ITF - M15 Cancun 02/19 15:30 Felipe M Sarrasague v Joao Lucas Reis da Silva 7-5,6-3
Baschet Rusia - Liga Studentilor ASB 02/19 15:30 MGU-F Moskva v REU Moscow 69-62
Tenis de Masa Moscova - Liga Pro 02/19 15:30 Sergei Medvedev v Ruslan Alchimbaev 10-10
Hochei pe Gheata Rusia - Campionatul - Feminin 02/19 15:30 SK Gorniy Ukhta Women SK Gorniy Ukhta Women v HC Tornado Women HC Tornado Women 1-2
Tenis ITF - M15 Oberhaching - Dublu Masculin 02/19 15:30 Muscheites/Seifert v Paul/Steinegger 6-2,6-3
Tenis WTA - Dubai - Dublu Feminin 02/19 15:30 Hsieh/Strycova v Han/Peng 6-2,6-2
Baschet Rusia - Superliga 1 - Feminin 02/19 15:30 Dinamo Kursk 2 - Feminin Dinamo Kursk 2 - Feminin v Spartak St. Petersburg - Feminin Spartak St. Petersburg - Feminin 58-57
Hochei pe Gheata Ucraina - Liga de Hochei 02/19 15:30 HC Kryzhani Vovky HC Kryzhani Vovky v HC Donbass HC Donbass 2-10
Tenis de Masa Liga Pro FNTR Moscow Open 02/19 15:28 Tyinchtyik Turabekov v Alexander Frolov 5-11
Badminton Austrian Open - Calificari 02/19 15:25 Brian Holtschke v Georgii Karpov 1-2
Badminton Austrian Open - Calificari 02/19 15:25 Aryamann Tandon v Markus Schaller 17-10
Tenis de Masa Liga Pro FNTR Moscow Open 02/19 15:21 Vladimir Kozlovcev v Oleg Melkov 1-2
Fotbal Europa - Amicale 02/19 15:20 Asane Asane v Oygarden FK 4-0
Tenis ITF M25 Glasgow 02/19 15:15 Gleb Sakharov v Alexis Gautier 7-5,6-2
Fotbal Kuweit - Liga 02/19 15:10 Al Kuwait SC Al Kuwait SC v Al Shabab Club Al Shabab Club 3-0
Fotbal Viareggio Cup - Feminin 02/19 15:06 Roma U19 - Feminin v Juventus U19 - Feminin Juventus U19 - Feminin 2-3
Tenis ATP - Marseille 02/19 15:05 Stefano Travaglia v Felix Auger Aliassime 7-6,6-7,3-6
Fotbal Estonia - Liga U19 02/19 15:01 Tartu JK Tammeka U19 v FC Flora Tallinn III FC Flora Tallinn III 4-0
Fotbal Qatar - Liga U23 02/19 15:00 Al Duhail U23 Al Duhail U23 v Qatar SC Doha U23 Qatar SC Doha U23 6-1
Baschet Rusia - Liga Studentilor ASB - Feminin 02/19 15:00 RGU Moscova - Feminin v MGTU Moscova - Feminin 73-45
Volei Turkey Youth League 02/19 15:00 Ziraat Bankasi - Tineret Ziraat Bankasi - Tineret v Halkbank - Tineret 21-20
Tenis Challenger Drummondville 02/19 15:00 Roberto Cid Subervi v Alejandro Gomez 6-0,6-2
Volei Serbia - Liga Regionala 02/19 15:00 Partizan Bac 2 v Vojvodina NS Seme 3 14-22
Tenis de Masa Moscova - Liga Pro 02/19 15:00 Alexander Olonov v Pavel Tarutin 5-10
Tenis ITF - W15 Cancun 02/19 15:00 Katarina Kozarov v Fanny Ostlund 6-0,6-4
Tenis Challenger - Koblenz - Dublu Masculin 02/19 15:00 Gerch/Willems v Sancic/Weissborn 1-6,5-7
Baschet Rusia - Superliga 1 - Feminin 02/19 15:00 Kazanochka Women v Chernie Medvedi - Feminin Chernie Medvedi - Feminin 70-57
Baschet Rusia - Superliga 1 - Feminin 02/19 15:00 Stavropolchanka - Feminin Stavropolchanka - Feminin v Sparta & K Vidnoe 2 - Feminin Sparta & K Vidnoe 2 - Feminin 82-73
Tenis de Masa Liga Pro FNTR Moscow Open 02/19 15:00 Oleg Nikiforov v Alexander Frolov 8-7
Handbal Belarus - Liga 02/19 15:00 HK Masheka HK Masheka v SKA Minsk SKA Minsk 22-36
Tenis Challenger Drummondville 02/19 15:00 Sebastian Korda v Tobias Simon 6-3,4-6,7-6