Live Scores

Fotbal Esoccer Battle - Joc de 8 minute 00' Real Sociedad (Zzakki) Esports View Real Madrid (apenko_17) Esports
Fotbal Esoccer Battle - Joc de 8 minute 00' Barcelona (Plevis) Esports View Sevilla (D3VA) Esports
Fotbal Esoccer GT Leagues – 12 mins play 00' Lazio (billiot) Esports View Arsenal (Votepeace) Esports
Fotbal Esoccer GT Leagues – 12 mins play 00' Roma (Judge) Esports View Man Utd (Pipis) Esports
Fotbal Esoccer Live Arena - Joc de 10 minute 00' Man City (zohan) Esports View Real Madrid (stdm) Esports
Fotbal Esoccer Live Arena - Joc de 10 minute 01' Bayern (AlBack) Esports 0-0 Liverpool (Supernova) Esports
Fotbal Esoccer Battle - Joc de 8 minute 03' Napoli (Miliy) Esports 1-1 Monaco (rambeez) Esports
Fotbal Esoccer Battle - Joc de 8 minute 04' Leicester (votizlove) Esports 1-1 Real Sociedad (Nicolas_Rage) Esports
Fotbal Esoccer GT Leagues – 12 mins play 12' Lazio (billiot) Esports 2-0 Man Utd (Pipis) Esports
Fotbal Esoccer GT Leagues – 12 mins play 12' Roma (Judge) Esports 1-2 Villarreal (Judoka) Esports
Baschet Ebasketball H2H GG League - 4 x 5 minute 2 - 00:35 GS Warriors (SENSEI) Esports 30-31 LA Lakers (DOUBLEFOUR) Esports
Baschet Ebasketball H2H GG League - 4 x 5 minute 4 - 04:15 PHX Suns (CHICO) Esports 33-44 MIL Bucks (THA KID) Esports
Baschet Ebasketball H2H GG League - 4 x 5 minute 1 - 00:08 LA Lakers (FREX) Esports 77-80 GS Warriors (HOGGY) Esports
Volei Filipine - NCAA - Feminin EAC Generals - Feminin 0-0 Arellano Lady Chiefs - Feminin
Volei FIVB - Liga Natiunilor Statele Unite ale Americii [5] Statele Unite ale Americii 23-21 Germania [11] Germania
Volei Filipine - NCAA - Feminin 25-21,23-25,30-32,25-23 SSCR Stags - Feminin 10-10 San Beda - Feminin
Tenis UTR Pro Tennis Series Barcelona A-40 Pol Toledo Bague 1-1 Mario M Martin
Tenis UTR Pro Tennis Series Barcelona 0-15 Rikuto Yamaguchi 0-2 Jordi Garcia Mestre
Tenis UTR Pro Tennis Series Barcelona 0-15 Pol Amoros Ramos 1-1 Teodor Giusca
Tenis UTR Pro Tennis Series Miki 0-0 Yamato Sueoka 0-0 Shin Inoue
Tenis UTR Pro Tennis Series Miki 0-0 Taiyo Hirano 6-4,4-6,0-0 Ryuya Ata
Curse de Cai JPN Kawasaki 07/05 07:00 Cursa 3 Kawasaki View
Curse de Cai AUS Ballarat 07/05 06:30 Cursa 8 Ballarat View
Curse de Cai JPN Kawasaki 07/05 06:30 Cursa 3 Kawasaki View
Curse de Caini AUS Geelong 07/05 06:50 Cursa 7 Geelong View
Curse de Caini AUS Ipswich 07/05 06:47 Cursa 3 Ipswich View
Curse de Caini AUS Horsham 07/05 06:39 Cursa 4 Horsham View
Curse de Caini AUS Geelong 07/05 06:34 Cursa 7 Geelong View
Curse de Caini AUS Ipswich 07/05 06:27 Cursa 3 Ipswich View
Tenis de Masa Setka Cup Andrii Skliarenko 0-0 Oleksandr Zhyrnov
Tenis de Masa Cehia - Liga Pro Miroslav Klimenta 0-0 Jan Varcl Senior
Tenis de Masa Cehia - Liga Pro Miloslav Dvorak 0-0 Petr Svoboda
Tenis de Masa Cehia - Liga Pro Jan Kanera 0-0 Frantisek Pusch
Tenis de Masa Cehia - Liga Pro Marek Zaskodny 0-0 Michael Sedlacek
Tenis de Masa Challenger Series TT Nico Wenger 0-0 Amirreza Abbasi
Tenis de Masa TT Cup Valeriy Petukhov 0-0 Aleksandr Redkov
Tenis de Masa Setka Cup 11-5 Vasyl Verbianyi 0-0 Serhii Rak
Tenis de Masa TT Cup Evgeniy Kovorotushin 2-10 Viacheslav Yarovoi
Tenis de Masa Setka Cup 4-11 Ruslan Yaremenko 0-0 Yaroslav Stepanchuk
Tenis de Masa TT Cup 7-11 Petr Vrastil 6-6 Zbynek Vyskocil
Tenis de Masa TT Cup 11-8 Dmytro Ponomarenko 5-2 Bohdan Zaika
Tenis de Masa Setka Cup 7-11,2-11 Jozef Marko 6-4 David Mikus
Tenis de Masa Setka Cup 11-2,11-7 Serhii Hovorunets 3-0 Oleksandr Maslovskyi
Tenis de Masa Setka Cup 12-10,11-5 Dominik Marasek 4-5 Libor Stacho
Tenis de Masa TT Star Series 17-15,5-11,12-10 Miroslav Horejsi 0-0 Jakub Kleprlik
Tenis de Masa Setka Cup - Feminin 11-7,5-11,13-15,11-7 Alina Kurtenko 7-5 Anastasiia Mydvetska
Tenis de Masa Setka Cup 8-11,11-3,11-6,10-12 Andrii Datsenko 5-7 Oleksandr Skrypnyk
Badminton Malaysia Masters - Dublu Mixt - Calificari Farias/Lima 19-10 Choong/Peck
Badminton Malaysia Masters - Calificari 5-21 Jun Hao Leong 0-0 Hong Yang Weng
Badminton Malaysia Masters - Dublu Mixt - Calificari 10-21 Feng/Lin 4-4 Thyrri/Magelund
Badminton Malaysia Masters - Dublu Masculin - Calificari 21-19 Chang/Po 11-9 Kwek/Wong
Polo U19 Euro Champs Women 3 - 08:00 Ukraine U19 - Feminin 6-7 Portugalia U19 - Feminin