Date | R | Gazde v Oaspeti | - |
12/10 14:30 |
25 |
Mauricio Echazu v Victor Manuel B Pretto
|
6-3,6-3
|
12/10 13:00 |
62 |
Alex Blumenberg v Kevin Major
|
3-6,6-3,6-4
|
12/10 13:00 |
62 |
Matthew Mendez v Arsav Mohanty
|
7-6,6-3
|
12/10 13:00 |
62 |
Ruben Konings v Joao Hinsching
|
3-6,2-6
|
12/10 13:00 |
62 |
A.J Catanzariti v Lorenzo Bresciani
|
1-6,6-2,6-3
|
12/10 13:00 |
62 |
Simon Freund v Osmel Rivera Granja
|
6-1,6-3
|
12/10 13:00 |
62 |
Herbert Jody Maginley v Hillel Rousseau
|
6-4,6-4
|
12/10 13:00 |
62 |
Omni Kumar v Sebastian Eguez
|
7-6,6-2
|
12/10 13:00 |
62 |
Franco Feitt v Miguel Semedo
|
6-4,6-3
|
12/09 14:30 |
62 |
Jabari Stafford v Lorenzo Bresciani
|
6-2,3-6,2-6
|
12/09 14:30 |
62 |
Omni Kumar v Juan Ignacio Batalla
|
Retired
|
12/09 14:30 |
62 |
Michel-Alexandre Fortin v Osmel Rivera Granja
|
1-6,4-6
|
12/09 14:30 |
62 |
Juan Sebastian Gomez v Simon Freund
|
1-6,3-6
|
12/09 14:00 |
62 |
A.J Catanzariti v Blaise Bicknell
|
6-2,6-1
|
12/09 14:00 |
62 |
Herbert Jody Maginley v Tommaso Carnevale-Miino
|
6-1,6-0
|
12/09 14:00 |
62 |
Julian Bradley v Matthew Mendez
|
6-7,5-7
|
12/09 14:00 |
62 |
Philip Wilbert Major v Miguel Semedo
|
6-0,6-7,6-7
|
12/09 14:00 |
62 |
Arsav Mohanty v Jesse Ross
|
6-3,6-4
|
12/09 14:00 |
62 |
Franco Feitt v Bernardo A P E Oliveira
|
6-3,6-3
|
12/08 17:00 |
62 |
John Harrison Richmond v Sebastian Eguez
|
4-6,6-2,3-6
|
12/08 17:00 |
62 |
Kevin Major v Jesus Francisco Felix
|
6-0,6-0
|
12/08 15:00 |
62 |
Ruben Konings v Lucas Gessner
|
6-2,6-3
|
12/08 15:00 |
62 |
Tomas Krcma v Osmel Rivera Granja
|
1-6,0-6
|
12/08 15:00 |
62 |
Juan Ignacio Batalla v Carlos A Sepulveda Navarro
|
6-0,3-6,6-1
|
12/08 15:00 |
62 |
Christopher Rosensteel v Michel-Alexandre Fortin
|
2-6,2-6
|
12/08 14:00 |
62 |
Danail Banov v Arsav Mohanty
|
3-6,6-2,3-6
|
12/08 14:00 |
62 |
Eduardo N Irizarry v Jabari Stafford
|
Retired
|
12/08 14:00 |
62 |
Pablo Nunez v Blaise Bicknell
|
6-7,0-6
|
12/08 14:00 |
62 |
Juan Sebastian Gomez v Victor Gurevich
|
7-5,6-3
|
12/08 14:00 |
62 |
Felipe Santamaria v Joao Hinsching
|
1-6,1-6
|
**Turneul de tenis ITF Dominican Republic F3**
Turneul de tenis ITF Dominican Republic F3 este un turneu internațional de tenis profesionist organizat de Federația Internațională de Tenis (ITF).
**Locație:** Punta Cana, Republica Dominicană
**Date:** [Introduceți datele turneului]
**Categorie:** ITF Futures
**Suprafață:** Hard
**Premii în bani:** [Introduceți valoarea premiilor în bani]
**Tabel:**
* Simplu masculin: 32 de jucători
* Dublu masculin: 16 perechi
**Participare:**
Turneul este deschis jucătorilor de tenis profesioniști și amatori din întreaga lume.
**Caracteristici:**
* Acesta oferă jucătorilor o oportunitate de a câștiga puncte de clasament ITF și de a-și îmbunătăți abilitățile de tenis.
* Evenimentul include atât meciuri de simplu, cât și de dublu.
* Atmosfera este prietenoasă și competitivă, cu fanii și spectatorii încurajându-i pe jucători.
**Istorie:**
Turneul ITF Dominican Republic F3 a fost organizat pentru prima dată în [Anul de înființare]. De atunci, a devenit un eveniment anual popular în calendarul de tenis profesionist.