04/11 02:30 3 Monterrey vs Inter Miami CF 3-1
04/10 02:30 3 Club America vs New England Revolution 5-2
04/10 00:45 3 Tigres UANL vs Columbus Crew 4-5
04/04 00:00 3 Inter Miami CF vs Monterrey 1-2
04/03 01:00 3 New England Revolution vs Club America 0-4
04/03 00:45 3 Columbus Crew vs Tigres UANL 1-1
03/15 02:15 4 Monterrey vs FC Cincinnati 2-1
03/15 00:00 4 Alajuelense vs New England Revolution 1-1
03/14 02:30 4 Club America vs Chivas Guadalajara 2-3
03/14 00:15 4 Inter Miami CF vs Nashville SC 3-1

Liga Campionilor CONCACAF este o competiție fotbalistică anuală inter-cluburi dedicată celor mai victorioase echipe din regiunea CONCACAF ce cuprinde federații și asociații de fotbal din America de Nord și Centrală. Câștigătoarea trofeului merge la Campionatul Mondial al Cluburilor FIFA. Până în 2008 competiția se numea Cupa Campionilor CONCACAF.

Turneul a fost câștigat de 28 de cluburi diferite, 17 dintre ele câștigând de mai multe ori. Echipele mexicane au acumulat cel mai mare număr de victorii, 30 de titluri. Al doilea cel mai bun campionat este Primera División de Costa Rica cu șase titluri în total. Clubul mexican Cruz Azul este cel mai titrat din istoria turneului, câștigându-l de șase ori, el fiind nurmat de Club América cu cinci titluri și de CF Pachuca cu patru titluri. Singurele echipe care au reușit să își apere trofeul sunt Cruz Azul, Pachuca și Monterrey.

Cupa Campionilor CONCACAF este o competiție anuală de fotbal a cluburilor din America de Nord, America Centrală și Caraibe (CONCACAF). Competiția a fost fondată în 1962 sub numele de Cupa Campionilor CONCACAF și a fost redenumită Liga Campionilor CONCACAF în 2008.

În 2017, Liga Campionilor CONCACAF a fost reorganizată și redenumită Cupa Campionilor CONCACAF. Formatul actual al competiției cuprinde 16 cluburi, care sunt împărțite în patru grupe de câte patru echipe. Câștigătoarele fiecărei grupe avansează în semifinale, iar câștigătoarele semifinalelor se califică în finală.

Cupa Campionilor CONCACAF este cel mai mare trofeu al cluburilor din CONCACAF și oferă o calificare pentru Cupa Mondială a Cluburilor FIFA. Câștigătoarea Cupei Campionilor CONCACAF se califică automat la Cupa Mondială a Cluburilor FIFA.