Live Scores

Fotbal Argentina - Liga de Rezerve 00' CA Independiente Reserves View Defensa y Justicia Reserves
Fotbal Esoccer - Liga Pro - joc de 12 min. 00' Tabula Rasa (TBR) Esports View Legion (LEG) Esports
Fotbal Tanzania - Premier League 01' KMC FC [6] KMC FC 0-0 Gwambina FC [10]
Fotbal Uzbekistan - PFL 02' Navbahor Namangan [11] Navbahor Namangan 0-0 FK Turan [14]
Fotbal Esoccer Battle - Joc de 8 minute 02' Man City (Lomik) Esports 0-1 Tottenham (Plevis) Esports
Fotbal Esoccer Battle - Joc de 8 minute 02' Bayern (Strateg) Esports 1-0 Barcelona (Johnny) Esports
Fotbal Argentina - Liga de Rezerve 03' Arsenal de Sarandi Reserves 0-0 Racing Club Reserves
Fotbal Argentina - Liga de Rezerve 03' CA Talleres de Córdoba Reserves 0-0 Union Santa Fe Reserves
Fotbal Esoccer Battle - Joc de 8 minute 03' Liverpool (UKE) Esports 2-0 Real Madrid (discodancer) Esports
Fotbal Brazil Paraense 03' [2] Tuna Luso 0-0 Itupiranga [2] Itupiranga
Fotbal Argentina - Liga de Rezerve 04' Colon Reserves 0-0 Godoy Cruz Reserves
Fotbal Argentina - Liga de Rezerve 04' Boca Juniors Reserves 0-0 Atletico Tucuman Reserves
Fotbal Argentina - Liga de Rezerve 04' Velez Sarsfield Reserves 0-0 Huracan Reserves
Fotbal Argentina - Liga de Rezerve 05' Estudiantes LP Reserves 0-0 Gimnasia LP Reserves
Fotbal Ucraina - Persha Liga 05' Vpk Agro Shevchenkivka [10] Vpk Agro Shevchenkivka 0-0 FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk [14] FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk
Fotbal Argentina - Liga de Rezerve 05' Newell's Reserves 0-0 Patronato Parana Reserves
Fotbal Argentina - Liga de Rezerve 06' San Lorenzo Reserves 1-0 Argentinos Jrs Reserves
Fotbal Ucraina - Persha Liga 06' MFK Mykolaiv [6] MFK Mykolaiv 0-0 Obolon Brovar Kiev [7] Obolon Brovar Kiev
Fotbal Argentina - Liga de Rezerve 07' CA Aldosivi Reserves 0-0 Rosario Central Reserves
Fotbal Burundi - Premier League 07' Vital'O FC Vital'O FC 0-0 Messager Ngozi Messager Ngozi
Fotbal Ucraina - Persha Liga 07' Ahrobiznes Volochysk [4] Ahrobiznes Volochysk 0-0 Hirnyk-Sport Horishni Plavni [9] Hirnyk-Sport Horishni Plavni
Fotbal Rusia - Divizia 2 08' SKA Rostov SKA Rostov 0-0 FK Mashuk-KMV Pyatigorsk FK Mashuk-KMV Pyatigorsk
Fotbal Argentina - Liga de Rezerve 08' Central Cordoba SdE Reserves Central Cordoba SdE Reserves 0-0 River Plate Reserves
Fotbal Anglia - Premier League 2 08' Middlesbrough U23 [5] Middlesbrough U23 0-0 Fulham U23 [10] Fulham U23
Fotbal Etiopia - Premier League 08' Jimma Aba Jifar [12] Jimma Aba Jifar 0-0 Sebeta City [9]
Fotbal Israel - Liga Leumit 08' Hapoel Petah Tikva Hapoel Petah Tikva 0-0 Hapoel Raanana Hapoel Raanana
Fotbal Moldova - Divizia Nationala 08' CS Petrocub [2] CS Petrocub 0-0 FC Milsami [3] FC Milsami
Fotbal Turcia - Super Lig 08' Genclerbirligi [19] Genclerbirligi 0-0 Sivasspor [9] Sivasspor
Fotbal Israel - Liga Leumit 08' Hapoel Nir Ramat Hasharon [5] Hapoel Nir Ramat Hasharon 0-0 Hapoel Ramat Gan [8] Hapoel Ramat Gan
Fotbal Uganda - Premier League 08' [16] Kitara FC 0-0 Vipers SC [1] Vipers SC
Fotbal Macao - Divizia 1 09' Lun Lok 0-0 CD Monte Carlo
Fotbal Turcia - Super Lig 09' Konyaspor [12] Konyaspor 0-0 Kayserispor [18] Kayserispor
Fotbal Uganda - Premier League 09' URA [2] URA 0-0 BUL FC [10] BUL FC
Fotbal Argentina - Liga de Rezerve 09' Banfield Reserves 0-0 Platense Reserves
Fotbal Israel - Liga Leumit 09' Hapoel Afula [9] Hapoel Afula 0-0 Maccabi Ahi Nazareth [10] Maccabi Ahi Nazareth
Fotbal Esoccer Live Arena - Joc de 10 minute 09' Real Betis (Walker) Esports 4-1 Levante (Zazabak) Esports
Fotbal Esoccer Live Arena - Joc de 10 minute 09' Valencia (Quavo) Esports 0-1 Getafe (Weeman) Esports
Fotbal Israel - Liga Leumit 09' Hapoel Umm al-Fahm [13] Hapoel Umm al-Fahm 0-0 Hapoel Kfar Shalem [16] Hapoel Kfar Shalem
Fotbal Esoccer - Liga Pro - joc de 12 min. 12' Arukonda (ARU) Esports 4-2 Xavi Iniestavic (ZBS) Esports
Fotbal Burundi - Premier League 17' Les Elephants FC 0-0 Flambeau Centre
Fotbal Israel - Liga Bet North 21' Beitar Haifa Yakov 0-0 Hapoel Ramot Menashe
Fotbal Anglia - Development League U23 34' Birmingham U23 [3] Birmingham U23 1-1 QPR U23 [7] QPR U23
Fotbal Singapore - Premier League 39' Tampines Rovers FC [4] Tampines Rovers FC 1-0 Geylang International [7] Geylang International
Fotbal Israel - Liga Alef Nord 40' Hapoel Bnei Arrara Ara 1-0 SC Haifa Robi Shapira SC Haifa Robi Shapira
Fotbal Vietnam - V-League 45' The Cong FC [2] The Cong FC 2-0 Than Quang Ninh [3] Than Quang Ninh
Fotbal Anglia - Premier League 2 49' Norwich U23 [11] Norwich U23 2-1 Sunderland U23 [9] Sunderland U23
Fotbal Georgia - Erovnuli Liga 51' Dinamo Tbilisi [1] Dinamo Tbilisi 0-0 Lokomotiv Tbilisi [5] Lokomotiv Tbilisi
Fotbal Anglia - Premier League 2 51' Reading U23 [7] Reading U23 0-1 Burnley U23 [6] Burnley U23
Fotbal Belarus - Liga de Rezerve 52' Shakhter Soligorsk - Rezerve 4-1 Slavia Mozyr Reserves
Fotbal Hong Kong - Premier League 53' Kitchee [1] Kitchee 2-0 Happy Valley [5] Happy Valley
Fotbal Israel - Liga Alef Nord 55' Hapoel Herzliya Hapoel Herzliya 0-0 Maccabi Tzur Shalom Maccabi Tzur Shalom
Fotbal Israel - Liga Alef Sud 78' Maccabi Ashdod Maccabi Ashdod 0-1 AS Nordia Jerusalem AS Nordia Jerusalem
Fotbal Israel - Liga Alef Nord 78' Hapoel Bnei Fureidis 3-0 Ihud Bnei Mejdel Krum
Fotbal Tadjikistan - Vysshaya Liga 80' Faizkand 3-1 FC Kuktosh
Fotbal Israel - Liga Bet South 81' Beitar Kfar Saba Shlomi Beitar Kfar Saba Shlomi 1-0 Beitar Ramat Gan Beitar Ramat Gan
Baschet Turcia - TKBL - Feminin 1 - 04:54 Karsiyaka Carsi Koleji - Feminin 7-12 Istanbul University Women Istanbul University Women
Baschet Ebasketball Battle - 4 x 5 minute 1 - 05:00 SA Spurs (Arthas) Esports 0-0 SAC Kings (blaylockk) Esports
Baschet Euroliga - Feminin 1 - 04:05 Fenerbahce Women Fenerbahce Women 13-16 UMMC Ekaterinburg Women UMMC Ekaterinburg Women
Baschet Lebanon FLB 1 - 06:56 [2] Beirut Club 9-0 Sagesse [6]
Baschet Ebasketball Battle - 4 x 5 minute 1 - 03:03 LA Lakers (Joker) Esports 6-10 DEN Nuggets (ViTOR) Esports
Baschet Israel - Liga Nationala 3 - 04:31 Elitzur Yavne [14] Elitzur Yavne 64-52 Maccabi Hod Hasharon [10] Maccabi Hod Hasharon
Baschet Turcia - TB2 3 - 04:18 Asya Kartallari 35-57 Mersin BBGSK Mersin BBGSK
Baschet Israel - Liga Nationala 3 - 00:31 Hapoel Afula [9] Hapoel Afula 51-51 Elitzur Kiryat Ata [5] Elitzur Kiryat Ata
Baschet Israel - Liga Nationala 3 - 04:07 [7] Ironi Ramat Gan 59-43 Maccabi Raanana [15]
Baschet Israel - Liga Nationala 3 - 01:55 [12] Hapoel Acre 64-60 Ramat Hasharon [11] Ramat Hasharon
Baschet Taipeiul Chinezesc - SBL 3 - 07:35 [2] Yulon Dinos 52-45 Bank of Taiwan [3]
Baschet China - CBA 3 - 00:00 Shandong Heroes [5] Shandong Heroes 95-75 Guangzhou Long-Lions [12] Guangzhou Long-Lions
Baschet Australia - NBL 4 - 04:37 Perth Wildcats [2] Perth Wildcats 70-58 Illawarra Hawks [4] Illawarra Hawks
Volei Hungary League Women DSZC Eotvos DSE - Feminin 5-7 PTE-PEAC Women - Feminin
Volei Liga Baltica Saaremaa [1] Saaremaa 9-6 SK Jekabpils Lusi [3] SK Jekabpils Lusi
Volei Turkey 1st League Saint Joseph 6-11 Akkus Bld
Volei Romania A1 15-25,17-25 Muncipal Zalau [2] Muncipal Zalau 11-19 Arcada Galati [1] Arcada Galati
Volei Romania A1 Women 25-17,25-22 Stiinta Bacau Women [6] Stiinta Bacau Women 13-14 CSO Voluntari 2005 - Feminin [7] CSO Voluntari 2005 - Feminin
Volei Rusia - Liga Pro 25-23,19-25,25-20,19-25 Alliance-pro 2-3 Tornado-pro
Baseball Coreea de Sud - KBO 04/16 10:00 Hanwha Eagles [10] Hanwha Eagles 1-9 NC Dinos [2] NC Dinos
Baseball Coreea de Sud - KBO 04/16 09:30 Kia Tigers [6] Kia Tigers 7-5 SSG Landers [5] SSG Landers
Hochei pe Gheata Eicehockey - 3 x 4 minute 1 - 02:21 Kolhoz (4M3) Esports 0-1 Magnitude (MGN) Esports
Hochei pe Gheata Eicehockey - 3 x 4 minute 2 - 03:40 Ryba_Rybas (SLP) Esports 1-2 fresco_v4td (TGS) Esports
Hochei pe Gheata Kazahstan - Open Champs 1 - 05:27 HC Saryarka [2] HC Saryarka 0-0 Arlan Kokshetau [6] Arlan Kokshetau
Handbal Israel - Premier League 44:59 Hapoel Rishon LeZion [1] Hapoel Rishon LeZion 21-22 AC Ness Ziona [2] AC Ness Ziona
Tenis ITF - W15 Monastir 30-15 Joanne Zuger 3-0 Paige Hourigan
Tenis ITF - W15 Monastir 30-30 Magali Kempen 2-1 Linda Noskova
Tenis ITF - W15 Monastir 15-30 Anna Kubareva 2-0 Salma Djoubri
Tenis ITF - W15 Monastir 40-40 [492] Monika Kilnarova 1-1 Miharu Imanishi [446]
Tenis ITF - M25 Meerbusch 0-0 David Pichler 0-0 Tim Handel
Tenis ITF - M25 Meerbusch - Dublu Masculin 30-0 Lehecka/Vrbensky 0-0 Lemstra/Moeller
Tenis Billie Jean King Cup 0-0 [291] Katie Boulter 0-0 Marcela Zacarias [285]
Tenis ITF - W60 Oeiras - Dublu Feminin 30-15 Jani/Voracova 4-4 Dzalamidze/Gramma'poulou
Tenis ITF - W60 Oeiras 0-0 [192] Francesca Jones 1-0 Marina B Ribera [338]
Tenis Challenger - Belgrad 0-0 [127] Damir Dzumhur 1-4 Jozef Kovalik [128]
Tenis ITF - M25 Reus 40-15 Pol M Tiffon 3-1 Titouan Droguet
Tenis ITF - W25 Calvi - Dublu Feminin 15-30 Albie/Jeanjean 6-1,0-0 Cascino/Rosatello
Tenis Billie Jean King Cup 0-15 [132] Irina Maria Bara 1-4 Elisabetta Cocciaretto [111]
Tenis UTR Pro Tennis Series Barcelona - Feminin 0-15 Eva M Regalado 1-4 Justina Mikulskyte
Tenis UTR Pro Tennis Series Atlanta 0-0 Jacob Brumm 4-1 Murphy Cassone
Tenis ITF - W25 Calvi 0-0 Valeria Savinykh 5-1 Viktoria Morvayova
Tenis UTR Pro Tennis Series Atlanta 15-40 Jonny Ho 2-6,0-0 William Griffith
Tenis Billie Jean King Cup 15-30 [83] Arantxa Rus 1-4 Xiyu Wang [134]
Tenis ITF - W60 Oeiras 30-15 [164] Anhelina Kalinina 6-2,0-0 Suzan Lamens [411]
Tenis ITF - W15 Cairo - Dublu Feminin 40-0 Avanesyan/Park 7-6,1-1 Ogata/Shimizu
Tenis Challenger Split - Dublu Masculin 15-0 Barrere/Olivetti 3-6,6-5 Galloway/Lawson
Tenis Billie Jean King Cup 0-0 [162] Olga Danilovic 5-7,0-0 Leylah Fernandez [72]
Tenis Billie Jean King Cup 15-15 [157] Magdalena Frech 6-4,0-2 Carolina M R Alves [342]
Tenis ITF - W60 Oeiras 30-15 Polona Hercog 6-4,0-0 Alexandra Dulgheru
Tenis UTR Pro Tennis Series Barcelona - Feminin 0-2 Berta M Avante 6-1,6-6 Jillian L Roa
Tenis Challenger Split 0-0 [217] Mathias Bourgue 6-4,1-6,4-5 Mirza Basic [287]
Tenis ATP - Monte Carlo 30-30 [33] Daniel Evans 5-7,6-3,4-3 David Goffin [15]
Cricket Twenty20 04/16 12:30 South Africa 71/1 Pakistan
Cricket County Championship 04/15 10:00 Somerset Somerset 312 All Out,119/3 Gloucestershire Gloucestershire
Cricket County Championship 04/15 10:00 Nottinghamshire Nottinghamshire 273 All Out,131/4 Warwickshire Warwickshire
Cricket County Championship 04/15 10:00 Glamorgan Glamorgan 285 All Out,233/2 Sussex Sussex
Cricket County Championship 04/15 10:00 Kent Kent 83/4,379 All Out Yorkshire Yorkshire
Cricket County Championship 04/15 10:00 Lancashire Lancashire 305 All Out,44/2 Northants Northants
Cricket County Championship 04/15 10:00 Hampshire Hampshire 319 All Out,45/7 Middlesex Middlesex
Cricket County Championship 04/15 10:00 Surrey Surrey ,362/9 Leicestershire Leicestershire
Cricket County Championship 04/15 10:00 Essex Essex 96 & 13/1,259 All Out Durham Durham
Cricket County Championship 04/15 10:00 Derbyshire Derbyshire 390 All Out,46/2 Worcestershire Worcestershire
Tenis de Masa Liga Pro Dmitriy Kolesnikov 0-0 Evgenii Kryuchkov
Tenis de Masa Setka Cup Oleksandr Mytsyk 0-0 Valentyn Lobas
Tenis de Masa Setka Cup 6-11,11-9 Miroslav Brozek 1-1 Petr Fiser
Tenis de Masa 20744784 11-5 Okhotnikova/Malanina 2-1 Kotsyur/Kolish
Tenis de Masa Rusia - Campionat - Dublu Feminin 11-8 Abraamyan/Kulikova 2-0 Bordyugovskaya/Stepanova
Tenis de Masa Rusia - Campionat - Dublu Feminin 7-11 Chernoray/Shiryaeva 1-2 Vishnyakova/Semenova
Tenis de Masa Rusia - Campionat - Dublu Feminin 11-5 Slautina/Chernova 4-3 Beresneva/Danilova
Tenis de Masa Liga Pro Igor Meteleshko 0-0 Aleksandr Kolmin
Tenis de Masa Setka Cup Women 8-11,11-9 Alina Bohdanova 9-9 Oleksandra Tsiupko
Tenis de Masa Setka Cup 7-11 Oleg Bindas 6-5 Yaroslav Kravets
Tenis de Masa TT Star Series 10-12,11-9,11-6 Tomas Konecny 8-9 Miroslav Horejsi
Tenis de Masa Setka Cup 11-6,11-8 Serhii Chelpanov 3-3 Andrii Dombrovskyi
Tenis de Masa Ucraina - TT Cup 11-8 Andrii Kostiuk 0-0 Eduard Rubtsov
Tenis de Masa Ucraina - TT Cup Valeriy Petukhov 5-7 Michael Rikun
Tenis de Masa Ucraina - TT Cup Andrey Guchok 13-13 Viktor Bosak
Tenis de Masa Ucraina - TT Cup Nikita Korbut 4-6 Volodymyr Tsyhanenko
Tenis de Masa Ucraina - TT Cup 6-11 Serhii Pokidko 10-8 Oleh Stasevskyi
Tenis de Masa Ucraina - TT Cup 11-6,11-7 Oleksandr Semenets 3-0 Serhii Kinash
Sporturi electronice CS:GO - Spring Sweet Spring 01:55 M1 EDEN 4-0 HONORIS
Sporturi electronice DOTA2 - DPC ESL One - CIS Div 1 00:01 Team Spirit Team Spirit 0-0 Natus Vincere Natus Vincere
Sporturi electronice CS:GO - EDC 03:05 SINNERS 7-9 Sangal
Sporturi electronice KOG - KPL Spring 20:58 QG Happy 0-0 KuaiShow Gaming
Sporturi electronice CS:GO - Spring Sweet Spring 03:07 DBL PONEY 5-1 ALTERNATE aTTax ALTERNATE aTTax